Imperium Kobiet

Przez kobiety i dla kobiet – ciekawostki, porady, felietony

Zdrowie

W gabinetach kosmetycznych możemy wykonać profesjonalny manicure

Jeśli nie potrafimy sami wykonać sobie perfekcyjnie manicure, możemy udać się do kosmetyczki.

zazwyczaj przed malowaniem paznokci proponują one akryl, żel, przedłużanie, hybrydę. Używając lamp LED lub UV utwardzają płytkę, aż paznokieć zacznie wyglądać naturalnie. Wtedy opiłowują je, by nadać naturalny, ładny kształt, a następnie malują, używając przy tym lakierów dobrych firm. Czasem warto odwiedzić salon kosmetyczny, ponieważ możemy tu uzyskać wiele cennych informacji dotyczących pielęgnacji cery czy paznokci.

W gabinetach kosmetycznych możemy wykonać profesjonalny manicure

Manicure to piękne i zadbane dłonie i paznokcie

Dla wielu kobiet robienie manicure to wielka przyjemność. Chociaż sporo kobiet chciałoby nosić różne kolory paznokci, zdobionych kwiatuszkami, brokatem czy cekinami, jednak nie mogą sobie na to pozwolić, z powodu obgryzionych i krótkich paznokci. Wtedy na pomoc przychodzą akryle, lakiery hybrydowe. Zwykłe tipsy, odpowiednio przygotowane, pokrywane są specjalnymi żelami i utwardzane przy pomocy lampy UV. Jest to dobra metoda, ponieważ paznokieć dobrze się trzyma i wygląda bardzo naturalnie, jeśli zostanie dobrze spiłowany.

Kobiety, które na co dzień wstydziły się swoich dłoni, po takim manicure z dumą będą nosiły przeróżne kolorowe wzorki i krzykliwe kolory na swoich paznokciach. Z pewnością wiele kobiet będzie czuło się piękniej i bardziej seksownie, kiedy mają zadbane dłonie i paznokcie. Jednak akryl należy stosować z umiarem, ponieważ może on niszczyć i tak już delikatną płytkę paznokcia. Kobiety, przed wykonaniem manicure, często decydują się na przedłużenie za pomocą akrylu. Jest to dosyć nowa metoda, jednak bardzo popularna, nie ma już chyba zakładu kosmetycznego, gdzie taka usługa nie byłaby wykonywana.

Ofertę manicure znajdziesz na stronie http://klinika-urody.pl/oferta/pielegnacja-dloni-stop-i-paznokci/manicure. Dzięki akrylowi można przedłużyć krótkie i obgryzione paznokcie, bezkształtne i zniszczone, lub upiększyć te o nierównej strukturze. Wykorzystuje się do tego specjalne tipsy czy żele do przedłużania paznokci. Dodatkowo można nałożyć lakier hybrydowy, który może utrzymać się na paznokciach nawet do kilku tygodni bez żadnych uszkodzeń.