Imperium Kobiet

Przez kobiety i dla kobiet – ciekawostki, porady, felietony

Biznes

Powerbanki jako gadżety reklamowe

Gadżety promocyjne mogą mieć bardzo pozytywny wpływ na sprzedaż towarów czy też usług, korzystają z nich zwłaszcza firmy, które mają bezpośredni kontakt z klientem.

Obecnie możemy wybrać bardzo wiele ciekawych i użytecznych gadżetów, takich jak przykładowo powerbanki czy też pamięci przenośne. Zadaniem gadżetów reklamowych jest przekazywanie treści, poszukuje się prezentów promocyjnych, które będą jak najczęściej wykorzystywane przez naszych odbiorców.

Powerbanki jako gadżety reklamowe

Dlaczego powerbanki reklamowe to dobry pomysł na promocję firmy?

Wybierając powerbank warto zwrócić uwagę na rodzaj zastosowanego łącza USB, nowe modele często będą posiadały podwójne wejścia USB oraz USB C, które często stosowane jest w nowych telefonach. Najważniejszą funkcją, jaką pełni powerbank, jest ładowanie baterii urządzeń, najczęściej doładowujemy telefon czy też tablet, dlatego należy zwrócić uwagę na pojemność. Mniejsze modele posiadają pojemność 2000 mAh, w tym przypadku możemy doładować nasz telefon komórkowy, możemy wybrać także inne modele o większej pojemności, przykładowo 5000 mAh lub 10000 mAh, które wystarczą na kilka doładowań.

Powerbanki posiadają różne kształty, małe modele możemy zmieścić w kieszeni, większe rozmiarami mogą przypominać smartfona. Powerbanki o mniejszej pojemności są często bardzo korzystne cenowo, dlatego chętnie wykorzystywane są jako gadżety reklamowe. Mogą posiadać obudowy plastikowe, na których nanoszone są grafiki, napisy za pomocą sitodruku, lub też w przypadku modeli metalowych wykorzystywany jest grawer laserowy. Innym bardzo popularnym urządzeniem elektronicznym, wykorzystywanym jako gadżet reklamowy, jest także pamięć przenośna, czyli pendrive. Wybierając gadżety reklamowe warto zwrócić uwagę na ich użyteczność, gadżety, które będą wykorzystywane często, z pewnością będą skuteczniejsze od mniej popularnych gadżetów, takich jak przykładowo długopisy. Dodatkowo droższy gadżet elektroniczny wpłynie pozytywnie na opinie o firmie, gadżety możemy dodawać do zamówień w sklepach internetowych, w sklepach stacjonarnych. Jest to także bardzo ciekawy gadżet, który bardzo dobrze sprawdzi się na konferencjach, spotkaniach branżowych czy też szkoleniach.

W przypadku firm gadżety elektroniczne są bardzo skutecznym sposobem na reklamę, dlatego warto sięgać po powerbanki reklamowe. Dodatkowo możemy wybrać także ozdobne pudełka, z indywidualnym nadrukiem, pudełka w wersji świątecznej.