Imperium Kobiet

Przez kobiety i dla kobiet – ciekawostki, porady, felietony

Biznes

Nie musisz zatrudniać eksperta od marketingu mobilnego. Zrób to sam dzięki tym wskazówkom!

Marketing mobilny to jeden z najszybszych i najbardziej bezpośrednich sposobów dotarcia do klientów.

Wiele osób używa teraz telefonu komórkowego jako podstawowego komputera. Jeśli nie uczysz się marketingu w tej branży, możesz obiecać sobie, że daleko nie zajdziesz. Przeczytaj ten artykuł, aby poznać kilka wskazówek dotyczących marketingu w nowej generacji.Dostosuj swoją witrynę do urządzeń mobilnych! Spójrz na swoją witrynę na urządzeniu mobilnym. Nie podoba ci się to, co widzisz? Większość nie robi tego, dopóki nie przeniesiesz swojej witryny na platformę przyjazną dla urządzeń mobilnych. Spójrz na swój system zarządzania treścią, aby sprawdzić, czy oferuje wtyczkę mobilną, lub porozmawiaj z lokalną agencją reklamy cyfrowej, aby stworzyć rozwiązanie dla Ciebie. Tak czy inaczej, ważne jest, aby Twoja witryna wyglądała profesjonalnie i atrakcyjnie na urządzeniach mobilnych!Upewnij się, że Twoje reklamy działają na wszystkich typach urządzeń mobilnych. Jeśli twoje programowanie jest dostępne tylko dla jednego typu, takiego jak Android, stracisz na całych populacjach potencjalnych klientów z innych platform. Korzystanie z programowania wieloplatformowego to najlepsza metoda na przyciągnięcie jak największej liczby klientów do Twojej firmy.Kluczową wskazówką w przypadku kampanii marketingu mobilnego jest ograniczenie liczby ofert przesyłanych na Twoją listę. Zbyt częste rozpowszechnianie ofert osłabia poczucie pilności, które w innym przypadku mógłbyś wywołać w umysłach subskrybentów. Wywoływanie poczucia niedostatku zachęca osoby docelowe do korzystania z ofert za każdym razem, gdy są im przedstawiane.Niektórzy marketerzy mobilni wymykają się spod kontroli i mogą wysyłać od pięciu do sześciu wiadomości dziennie na klienta. Prowadzenie tego rodzaju agresywnej kampanii po prostu zniechęci klientów do Twojej firmy, zwłaszcza jeśli będą musieli płacić za każdy indywidualny tekst, który otrzymają od Ciebie.Upewnij się, że Twoja witryna i/lub reklamy są spójne w wielu formatach. Nie każdy element technologii mobilnej jest taki sam, więc będziesz musiał dostosować się do nich wszystkich. Nie ma nic gorszego niż ciężka praca nad kampanią mobilną tylko po to, by dowiedzieć się, że osoby korzystające z określonego typu mobilnego systemu operacyjnego mają problem z dostępem do niego.Bez względu na to, jaki rodzaj funkcji chcesz dodać do swojej mobilnej kampanii marketingowej, musisz pamiętać, że tutaj chodzi o wykonanie. Użytkownicy mobilni rozwijają się w szybszym tempie niż użytkownicy komputerów PC, więc wszyscy starają się przejść na mobilność. Nie musisz zatrudniać eksperta od marketingu mobilnego. Zrób to sam dzięki tym wskazówkom!

Wyróżnij się, skupiając się na jakości wykonania, a nie tylko na ekspansji.Chociaż na początku jest powolny, marketing mobilny to świetny sposób na przyciągnięcie klientów do swoich produktów.

Więc nie panikuj. Zdobycie zaufania mobilnego użytkownika zajmuje tylko trochę więcej czasu, ponieważ zazwyczaj nie podąża on za linkami przez cały dzień.Stwórz deklarację misji bardziej do swoich celów niż cokolwiek innego, jeśli chcesz pozostać na dobrej drodze w mobilnym marketingu społecznościowym. Zawsze pytaj, czy przeprowadzka ma sens dla Twojej firmy.Rozwijaj swoją obecność w Foursquare i Miejscach Google jako marketer mobilny. Te strony oparte na lokalizacji są absolutnie ogromne i mogą naprawdę pomóc w zwiększeniu ogólnej obecności w sieci. Nigdy nie zaniedbuj korzystania z sieci opartych na lokalizacji. To, że sieć jest globalna, nie oznacza, że ​​nie powinieneś również koncentrować swoich wysiłków lokalnie.Pamiętaj, że marketing mobilny ma na celu zatrzymanie Twoich obecnych klientów, a nie pozyskiwanie nowych. Obecni klienci znają Twój produkt i są znacznie bardziej otwarci na otrzymywanie od Ciebie tekstów i ufają Twojej witrynie. Nowi klienci prawdopodobnie znajdą Cię na zwykłym komputerze, ale zapisanie się na SMS-y nie zajmie im dużo czasu.Właśnie przeczytałeś wiele wskazówek, które, miejmy nadzieję, dały Ci jasne wskazówki dotyczące tego, co musisz zrobić. Robienie czegoś nowego może wydawać się przerażające, ale ważne jest, aby zachęcać firmę do podążania za najnowszymi trendami. Korzystanie z urządzeń mobilnych to zdecydowanie sposób na bardziej efektywny marketing Twojej firmy.