Imperium Kobiet

Przez kobiety i dla kobiet – ciekawostki, porady, felietony

Uroda

Czym się różnią przedłużenia z włosów syntetycznych i naturalnych

Przedłużenia włosów naturalne i sztuczne są dostępne w wielu gramaturach, przykładowo120g, 140g, 180g czy 220g.

Wiele z nich ma silikonową podstawę, taśmę na rzep czy małe klipsy, które leżą całkowicie płasko na twojej głowie i można je z łatwością ukryć pod własnymi włosami. Jest to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz dodać objętości i długości swoim włosom, lub czasami eksperymentować z fryzurą czy kolorem włosów bez obaw o ich zniszczenie. Ważne jest, aby wybrać zestaw do przedłużania włosów zgodnie z rodzajem włosów, aby uzyskać idealne i bezproblemowe zmieszanie, aby przedłużki nie były widoczne.

Czym się różnią przedłużenia z włosów syntetycznych i naturalnych

Włosy syntetyczne clip in odpowiednie do noszenia na co dzień

Z pewnością nikt nie chce, aby otoczenie dowiedziało się, że w rzeczywistości nosi przedłużane włosy, a sztuczne włosy czy zaczepy przebijające się na wierzch również nie wyglądają zbyt dobrze. Prawda jest taka, że jeśli twoje doczepki są odpowiednio założone i zmiksowane, w ogóle nie będą widoczne, nawet gdy będziesz poruszać głową przez cały dzień. W rzeczywistości wiele kobiet nosi przedłużone włosy przez cały dzień, bez problemów z widocznymi wątkami lub śladami założenia. Jeśli twoje włosy są dłuższe niż ramiona i są cienkie lub średnie, wypróbuj przedłużenia włosów na żyłce, która chowa się we włosach i jest praktycznie niewidoczna po ułożeniu fryzury.

Jeśli trudno jest ci się przyzwyczaić do zwiększonej wagi, zacznij od dodatkowego wątku lub dwóch, powoli przechodząc do noszenia pełnego zestawu włosów doczepianych o wadze odpowiadającej twoim potrzebom. Alternatywnie możesz wypróbować przedłużenia włosów, w których cienka żyłka znajduje się na czubku głowy i równomiernie rozkłada ciężar. Nylonowy drut wygodnie układa się płasko na skórze głowy i nie powoduje dyskomfortu ani uszkodzeń naturalnych włosów i cebulek.

Przedłużenia włosów mają silikonowy uchwyt pod każdym klipsem, dzięki czemu możesz mieć pewność, że wątki nie ześlizgną się dalej i pozostaną bezpiecznie wpięte we włosach. Jedną z najlepszych zalet noszenia przedłużek, takich jak Włosy syntetyczne clip in – Cameron Hair, jest to, że nie wymagają one profesjonalnej pielęgnacji czy zakładania w salonie fryzjerskim. Możesz samodzielnie zadbać o swój zestaw, tak jak o swoje własne naturalne włosy, a przedłużenia będą ci długo służyły.