Imperium Kobiet

Przez kobiety i dla kobiet – ciekawostki, porady, felietony

Blog

W sprzedaży znajdziemy różnorodne tekstury płytek

Jeśli planujesz odświeżenie wyglądu kuchni czy łazienki, być może spodobają ci się niezwykle modne w ostatnim czasie teksturowane płytki na ściany.

Tego typu dekoracyjne kafelki pomogą dodać koloru, stylu i głębi w każdej przestrzeni. Takie płytki są atrakcyjne pod względem wyglądu, odporne na zarysowania i plamy oraz mają teksturowaną powierzchnię, mogą być również matowe lub z połyskiem.

W sprzedaży znajdziemy różnorodne tekstury płytek

Udekoruj ściany w domu oryginalnymi płytkami

Zainstalowanie dekoracyjnych płytek z ciekawą fakturą dodaje dodatkowy wymiar do przestrzeni bez efektu przytłaczania. Tego typu płytki na ścianę znajdziemy w szerokiej gamie opcji, dostępne są w wielu odcieniach, wzorach, kształtach i stylach, zapewniając optymalny wybór dla osób, które potrzebują innych rozwiązań niż standardowe kafelki w kuchni czy łazience. Płytki te doskonale komponują się z ogólnym wyglądem pomieszczenia, nadając mu harmonijny, ale jednocześnie oryginalny wygląd.

Instalacja płytek łazienkowych o jasnej fakturze nadaje łazience wrażenie przestronności i czystego wyglądu. W przypadku montażu w małych łazienkach lub kuchniach o ograniczonej przestrzeni sprawi, że pomieszczenie będzie wyglądało na większe niż jest w rzeczywistości. Teksturowane płytki podłogowe mają szorstką i nierówną powierzchnię, dzięki czemu są one odpowiednio antypoślizgowe. Łazienka i kuchnia to przestrzenie o dużej wilgotności, ale dzięki fakturowanej powierzchni płytki zapewnia bezpieczeństwo przed poślizgnięciem i upadkiem.

Jeśli chodzi o płytki na ściany cold princess, dostępne są ciekawe gradienty, wzory, kolory, kształty, które mogą dodać ciekawy element dekoracyjny do pomieszczenia. Możesz wybrać oryginalne i odważne kolory, lub zdecydować się na jasne i neutralne odcienie. Takie płytki mogą stanowić ciekawy element centralny w każdym pomieszczeniu. Z pewnością w sprzedaży znajdziemy szeroką gamę płytek z teksturami i wzorami oraz wybierzemy takie, które pasują do projektu i ogólnego wyglądu naszego domu.