Imperium Kobiet

Przez kobiety i dla kobiet – ciekawostki, porady, felietony

Biznes

Pomoc w osiągnięciu sukcesu dzięki wskazówkom dotyczącym marketingu artykułów

Pierwszą podstawową ideą marketingu artykułów jest uzyskanie dużej ilości odpowiednich treści związanych z Twoją witryną.

Kolejnym kluczowym elementem jest umiejętność generowania czytelnictwa i budowania reputacji prawdziwego eksperta w danej niszy. W miarę postępów zyskasz dobrą reputację eksperta i zainspirujesz czytelników do coraz większego zwracania się do Ciebie. Można to osiągnąć poprzez opublikowanie wielu różnych artykułów i dużej ilości unikalnych treści.Prowadź biuletyn e-mailowy i otrzymuj zapisy na swojej stronie. Biuletyn e-mailowy umożliwi Ci regularny dostęp do potencjalnych klientów w ich skrzynce e-mailowej. Nie muszą nawet przechodzić do Twojej witryny, aby dotrzeć do nich z newsletterem. Podaj im świetne informacje i zakończ z linkiem do Twojej witryny; oni odwiedzą.Znajdź unikalny i sprytny sposób na promocję swojego artykułu. Czytelnicy uwielbiają, gdy pisarz próbuje czegoś nowego i interesującego. Są przyzwyczajeni do oglądania opisu produktu/recenzji/kupowania tutaj formatu. Jeśli potrafisz wymyślić inny sposób na promocję swojego produktu, czytelnicy będą gromadzić się i zwykle kupują.Załóż konto na stronie z katalogiem artykułów. Katalogi artykułów nigdy nie powinny pobierać opłat za rejestrację. Jeśli tak, to nie jest to renomowana firma i nie powinieneś jej używać. Tylko korzystanie z witryn, które są bezpłatne, jest inteligentnym i skutecznym sposobem na bycie zauważonym. Witryny, które pobierają opłaty, zazwyczaj nie przyciągają tak dużej uwagi.Po napisaniu artykułu ważne jest, aby skupić swoją uwagę na promowaniu artykułu, w przeciwnym razie wykonałeś całą tę ciężką pracę za nic. Możesz promować swój artykuł na Twitterze lub udostępnić link do niego na Facebooku. Pomoc w osiągnięciu sukcesu dzięki wskazówkom dotyczącym marketingu artykułów

Poproś znajomych, aby powiedzieli swoim znajomym.Jeśli chodzi o marketing artykułów, musisz promować swoje artykuły.

Pisanie treści i publikowanie ich to tylko połowa pracy, którą musisz włożyć w każdą z nich. Musisz uświadomić czytelnikom jego istnienie. Spróbuj korzystać z serwisów społecznościowych, aby poinformować lojalnych czytelników i potencjalnych czytelników, kiedy tylko możesz.W artykule bardzo ważne są wstępy i wnioski. Chcesz przedstawić czytelnikowi treść poniżej w sposób ogólny, sprawiając, że czytelnik poczuje się, jakby jakikolwiek temat w nim dotyczył. A potem chcesz zakończyć, krótko podsumowując, czego dotyczył artykuł, i dodając ostatnie wezwanie do działania.Staraj się pisać swobodnie i na początku nie skupiaj się zbytnio na rzeczach. Pisz w ten sam sposób, w jaki mówisz, a twoje myśli wyleją się na stronę. Dzięki temu pisanie artykułów będzie łatwe. Zawsze możesz wrócić i sprawdzić pisownię i gramatykę po tym, jak słowa znajdą się na papierze.Upewnij się, że zarówno akapity, jak i cały artykuł nie są zbyt długie. Celuj w nie więcej niż pięć zdań w akapicie i 700 słów w artykule. Są to kryteria, których używa większość katalogów artykułów, więc przestrzeganie ich ułatwi dystrybucję artykułów. Posty na blogu mogą być krótsze i zwykle mają 400 słów lub mniej.Piękno marketingu artykułów polega na tym, że te oryginalne artykuły, jeśli zostaną opublikowane w odpowiednich miejscach, mogą zapewnić ciągły przepływ ruchu do Twojej witryny. Najlepszą rzeczą w przypadku klientów, którzy trafiają do Twojej witryny dzięki tym artykułom, jest to, że mają już całkiem dobry pomysł na to, co masz do zaoferowania i są głodni, aby dowiedzieć się więcej.Im więcej masz treści, tym większą ekspozycję uzyska Twoja witryna. Ucz się na błędach i zawsze szukaj sposobów na ulepszenie pisania i sposobu udostępniania artykułów. Skupienie się na jakości treści powinno pomóc w uruchomieniu skutecznej kampanii marketingowej artykułów.